Referanslarımız

Ulaşım

konya_havalimani

Konya Havalimanı da engelsiz ulaşım binaları arasına katıldı. Görme engelli yolcuların yardım almadan seyahat edebilmesini sağlayan STEP HEAR sesli yönlendirme sistemleri ana salona ve giden yolcu salonlarına, banko tipi İD sistemleri ise engelli check-in bankosu, danışma bankosu, pasaport kontrol gibi yoğun kullanım noktalarına monte edildi.

Balıkesir Koca Seyit Havaalanı yeni binasının engelsiz olması için çalışmalar tamamlandı. Görme  engelli yolcuların yardım almadan seyahat edebilmesini sağlayan STEP HEAR sesli yönlendirme   sistemleri ana salona ve giden yolcu salonlarına, banko tipi İD sistemleri ise engelli check-in bankosu,   danışma bankosu, pasaport kontrol gibi yoğun kullanım noktalarına monte edildi.

Balıkesir Koca Seyit Havaalanı yeni binasının engelsiz olması için çalışmalar tamamlandı. Görme engelli yolcuların yardım almadan seyahat edebilmesini sağlayan STEP HEAR sesli yönlendirme sistemleri ana salona ve giden yolcu salonlarına, banko tipi İD sistemleri ise engelli check-in bankosu, danışma bankosu, pasaport kontrol gibi yoğun kullanım noktalarına monte edildi.

Her gün yüzbinlerce kişinin kullandığı, Türkiye'nin en işlek metro sistemlerinden biri olan İzmir Metrosu'nun işitme engelli yolcuları, yoğun gürültü düzeyi nedeniyle bilgi bankoları ve platformlarda ciddi zorluklar yaşıyorlardı. 

25 Kasım 2012'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılan, Kütahya, Afyon ve Uşak illerine hizmet verecek olan Zafer Havalimanı, bölgede yaşayan işitme engellileri de ihmal etmedi.

Her yıl 25 milyon yolcuya ev sahipliği yapan ve 2011 yılında Avrupa'nın en iyi havalimanı seçilen Antalya Uluslararası Havalimanı, işitme güçlüğü çeken yolcularına İD sistemleri ile hizmet vermeye başladı.

Türkiye'nin dünyaya açılan kapısı TAV İstanbul Atatürk Havalimanı, işitme güçlüğü çeken yolcularına da İD sistemleri ile hizmet veren havalimanları arasında yerini aldı.

Bize ulaşın

Ahlat Sokak, No: 7/3, Balçova, 35330 İzmir

Tel: 0 (232) 277 07 91

Faks: 0 (232) 277 07 92

Eposta: bilgi@idturkiye.com